Gereformeerde Scholengemeenschap Randstad Locatie Rotterdam

Thesaurus
(4279) algemeenchristelijk
(1128) gereformeerd
(3345) voortgezet onderwijs

De Gereformeerde Scholengemeenschap Randstad is een scholengemeenschap voor voortgezet onderwijs met vestigingen in Rotterdam en Rijswijk. Zij bieden vmbo, havo en vwo. De Gereformeerde Scholengemeenschap Randstad wil onderwijs bieden aan betrokken christenen die voor hun kinderen bijbelgetrouw onderwijs zoeken dat aansluit bij hun opvoeding. De GSR biedt onderwijs en vorming

Postadres

Almeria-erf 8
3067WX Rotterdam
Nederland

Bezoekadres

Almeria-erf 8
3067WX Rotterdam
Nederland

E-mail adres
rotterdam@gsr.nl
Subnaam organisatie
Locatie Rotterdam
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Zuid-Holland
  • Gemeente: Rijswijk
  • Plaats:
  • Provincie: Zuid-Holland
  • Gemeente: Rotterdam
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3