Gewichtsconsulente Jolanda Benneker

Thesaurus
(14867) diëtetiek
(26166) gewichtsconsulenten
(6565) gezonde voeding
(4657) overgewicht
(24993) voedingsadviezen

Gewichtsconsulente Jolanda Benneker begeleidt volwassenen en kinderen met gewichtsproblemen en geeft advies over gezonde voeding en beweging. Tijdens het intake gesprek zal zij het gewicht, de lengte, taille omvang en het vetpercentage opmeten. Daarbij wordt gekeken naar het huidige voedingspatroon. Tijdens de vervolgafspraken kan de gewichtsconsulente een gericht advies geven

Postadres

Valkenkamp 261
3607LM Maarssen
Nederland

Bezoekadres

Valkenkamp 261
3607LM Maarssen
Nederland

E-mail adres
info@jolandabenneker.com
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Utrecht
  • Gemeente: Stichtse Vecht
  • Plaats: Maarssen
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3