Gezondheidscentrum ´t Slag Onderdeel van Gezond op Zuid

Thesaurus
(1172) gezondheidscentra

In Gezondheidscentrum 't Slag werken diverse zorgprofessionals nauw met elkaar samen om de zorg te geven die een mens nodig heeft. Het gezondheidscentrum heeft alles onder een dak: huisartsen, fysiotherapeuten, praktijkondersteuners (ook GGZ), oefentherapeute, diëtist, podotherapeut, arboarts, psycholoog, Star prikpost, jeugdconsulente, logopedisten en een praktijkverpleegkundige. Gezondheidscentrum 't

Postadres

Sandelingplein 16
3075AG Rotterdam
Nederland

Bezoekadres

Sandelingplein 16
3075AG Rotterdam
Nederland

Subnaam organisatie
Onderdeel van Gezond op Zuid
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Zuid-Holland
  • Gemeente: Rotterdam
  • Plaats: Rotterdam
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
2