Gezondheidscentrum Hoensbroek-Noord

Thesaurus
(1172) gezondheidscentra
(1333) huisartsen
(1335) huisartsenpraktijken

Het Gezondheidscentrum biedt gezondheidszorg voor bewoners van Hoensbroek, Brunssum-West, Treebeek, Heerlen-Noord, Amstenrade, Oirsbeek en omgeving. Om goede en continue zorg te leveren, werken in het Gezondheidscentrum verschillende zorgverleners goed samen. Behalve huisartsen zijn vele andere zorgverleners in het Gezondheidscentrum werkzaam zoals praktijkondersteuners, huisartsondersteuners, laborante, diëtiste Meander, fysiotherapie

Postadres

Akerstraat-Noord 74
6431HN Hoensbroek
Nederland

Bezoekadres

Akerstraat-Noord 74
6431HN Hoensbroek
Nederland

E-mail adres
info@gchoensbroeknoord.nl
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Limburg
  • Gemeente: Heerlen
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3