Gezondheidscentrum Mathenesserlaan Oefentherapie

Thesaurus
(1948) mensendieck
(6699) oefentherapeuten
(449) oefentherapie

Binnen het Gezondheidscentrum Mathenesserlaan wordt oefentherapie geboden. Door oefentherapie Mensendieck leert men inzicht te krijgen in de manier waarop men beweegt en de klachten die daarmee samenhangen. Via oefeningen leert men onder andere te ontspannen en om bepaalde spieren te versterken. De oefeningen zijn toegespitst op de

Postadres

Mathenesserlaan 309
3021HK Rotterdam
Nederland

Bezoekadres

Mathenesserlaan 309
3021HK Rotterdam
Nederland

E-mail adres
t.snoek@gcml.nl
Subnaam organisatie
Oefentherapie
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Zuid-Holland
  • Gemeente: Rotterdam
  • Plaats: Rotterdam
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3