GGz Centraal Beschermd Wonen Vondelhove

Thesaurus
(280) autisme
(18887) autisten
(16448) beschermd wonen
(16450) kleinschalig wonen

Vondelhove in Barneveld biedt mensen met een autismespectrumstoornis de mogelijkheid tot kleinschalig beschermd wonen. Voor sommige mensen is het ten gevolge van hun autismespectrumstoornis (nog) te moeilijk om zelfstandig te wonen. Dan kan beschermd wonen een oplossing zijn. Beschermd wonen biedt de mogelijkheid om met meerdere mensen

Postadres

Lorsweg 1
3771GG Barneveld
Nederland

Bezoekadres

Lorsweg 1
3771GG Barneveld
Nederland

E-mail adres
communicatie@ggzcentraal.nl
Subnaam organisatie
Beschermd Wonen Vondelhove
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Gelderland
  • Gemeente: Barneveld
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3