GGZ Oost Brabant Locatie Daniël de Brouwerstraat

Thesaurus
(16448) beschermd wonen
(6050) psychische stoornissen

Daniel de Brouwerstraat 13 en 15 zijn twee grote vrijstaande huizen te Boekel, waar cliënten met verschillende psychiatrische aandoeningen en cliënten met een verstandelijke beperking wonen. De achtergronden van de cliënten zijn divers, denk bijvoorbeeld aan autisme, schizofrenie of dwangstoornissen. Deze woonvoorzieningen zijn geschikt voor mensen die

Postadres

Daniël de Brouwerstraat 13
5427EL Boekel
Nederland

Bezoekadres

Daniël de Brouwerstraat 13
5427EL Boekel
Nederland

Subnaam organisatie
Locatie Daniël de Brouwerstraat
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Noord-Brabant
  • Gemeente: Boekel
  • Plaats:
  • Provincie: Noord-Brabant
  • Gemeente: Oss
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
2