Groepspraktijk 't Twenlo Fysiotherapie

Thesaurus
(1041) fysiotherapeuten
(16532) fysiotherapiepraktijken
(1884) manuele geneeswijzen

De praktijk kenmerkt zich door een hecht samenwerkingsverband tussen de werkzame therapeuten van verschillende disciplines die allen zijn ingeschreven in het kwaliteitsregister paramedici. In deze praktijk worden zowel volwassenen als kinderen behandeld. Het doel is om de behandeling zo snel mogelijk met u of uw kind op te starten. Er

Postadres

Verdistraat 4
7391SG Twello
Nederland

Bezoekadres

Verdistraat 4
7391SG Twello
Nederland

E-mail adres
fysiotherapie@twenlo.nl
Subnaam organisatie
Fysiotherapie
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Gelderland
  • Gemeente: Voorst
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3