Gymnastiekvereniging Olympia KFC Schinveld

Thesaurus
(1231) gymnastiek
(2890) sportverenigingen

Gymnastiekvereniging Olympia Keep Fit Combinatie biedt kleutergym, kleuterdans, jongens- en meisjesgym, meisjesturnen, jazzdans, damesgym, dames- en herenvolleybal en herencompetitievolleybal. Er wordt deelgenomen aan regionale, provinciale en landelijke wedstrijden en toernooien. Verder organiseert de club jaarlijks diverse activiteiten, zoals clubkampioenschappen, diplomaturnen, nijntje beweegdiploma gym, eindvoorstelling jazzdans, Olympia Matinee, carnavalsavond, jeugdkamp, sinterklaasviering,

Postadres

Kloosterlaan 7
6451EN Schinveld
Nederland

Bezoekadres

Kloosterlaan 7
6451EN Schinveld
Nederland

E-mail adres
secretariaat@gvolympiakfc.nl
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Limburg
  • Gemeente: Beekdaelen
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3