GymXL Brede gymsportvereniging

Thesaurus
(21020) aangepaste sporten
(1231) gymnastiek
(2890) sportverenigingen
(14669) turnen

GymXL geeft lessen in gymnastiek, turnen, trampolinespringen, freerunnen en groepsspringen. Kinderen (vanaf 2 jaar), jongeren en volwassenen (van 18 tot 60+) kunnen deelnemen aan lessen en trainingen op hun eigen niveau. Ook mensen met een verstandelijke beperking kunnen terecht bij GymXL. Zij sporten in aparte groepen met extra begeleiding, maar

Postadres

Schiermonnikooghof 21
3826DK Amersfoort
Nederland

Bezoekadres

Schiermonnikooghof 21
3826DK Amersfoort
Nederland

E-mail adres
info@gymxl.nl
Subnaam organisatie
Brede gymsportvereniging
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Utrecht
  • Gemeente: Amersfoort
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
2