H. Margarita Parochie Margraten

Thesaurus
(1623) kerken
(6324) kerkgenootschappen
(2662) rooms-katholiek
(6410) rooms-katholieken

De parochie behoort tot het bisdom Roermond en het dekenaat Gulpen. Sinds zondag 18 juni 2017 is de parochiefederatie Terlinden-Margraten een feit. In deze federatie gaan de parochies Sint Brigida Noorbeek, Sint Franciscus van Assisi Reijmerstok, Sint Gerlachus Banholt en Heilige Margarita Margraten samenwerken. Met de vorming

Postadres

Pastoor Brouwersstraat 19
6269BP Margraten
Nederland

Bezoekadres

Pastoor Brouwersstraat 19
6269BP Margraten
Nederland

E-mail adres
contact@margaritaparochiemargraten.nl
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Limburg
  • Gemeente: Eijsden-Margraten
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3