Haarlem Effect Wijkcontactvrouwen

Thesaurus
(18481) cliëntondersteuning
(1416) inburgering
(157) mensen met een migratieachtergrond
(2232) opvoedingsondersteuning

De Wijkcontactvrouwen zijn er speciaal voor Haarlemmers vanaf 18 jaar die door taalproblemen, culturele achtergrond en maatschappelijke positie de aansluiting met de Nederlandse samenleving (nog) missen. De Wijkcontactvrouwen Saida Eladouli en Aysel Demiral hebben inloopspreekuren. Haarlemmers kunnen er met uiteenlopende vragen terecht. Vragen rondom opvoeding, peuterspeelzalen, opleidingen, relatie, gezondheid, werk,

Postadres


Nederland

Bezoekadres


Nederland

E-mail adres
info@haarlemeffect.nl
Subnaam organisatie
Wijkcontactvrouwen
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Noord-Holland
  • Gemeente: Haarlem
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3