Hanneke op ten Berg Dagbestedingscoach

Thesaurus
(753) dagbesteding
(19606) dagbestedingscoaches
(2267) ouderen

Dagbestedingscoach Hanneke op ten Berg biedt individuele begeleiding aan huis, theaterprojecten voor ouderen en schilderen met jongeren met een verstandelijke beperking. Zij biedt haar diensten particulier aan. Samen met de cliënt wordt gezocht naar oplossingen en aanpassingen. Er worden voorwaarden voor een zo zelfstandig mogelijk leven van de cliënt geschept.

Postadres

Bredebeek 60
8033CK Zwolle
Nederland

Bezoekadres

Bredebeek 60
8033CK Zwolle
Nederland

E-mail adres
hannekeotb@gmail.com
Subnaam organisatie
Dagbestedingscoach
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Overijssel
  • Gemeente: Zwolle
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3