Heliomare Eetteam Kinderrevalidatie

Thesaurus
(13185) eetproblemen
(2232) opvoedingsondersteuning
(2233) opvoedingsproblemen

Het kinderbehandelteam (eetteam) van het Heliomare revalidatie richt zich op kinderen die ernstige problemen ondervinden bij het eten en drinken. Het gaat hierbij om het weigeren of niet kunnen verwerken van voedsel. Ervaringen in het kinderbehandelteam hebben geleerd dat bij de aanpak van deze complexe eet- en drinkproblematiek meerdere deskundigen

Postadres

De Velst 1
1963KL Heemskerk
Nederland

Bezoekadres

De Velst 1
1963KL Heemskerk
Nederland

E-mail adres
a.veenman@heliomare.nl
Subnaam organisatie
Eetteam Kinderrevalidatie
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Noord-Holland
  • Gemeente: Beverwijk
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3