Heliomare Onderwijs

Thesaurus
(8063) speciale scholen voor basisonderwijs
(3414) vso

Heliomare heeft op verschillende locaties in Noord-Holland scholen voor speciaal onderwijs. Op de scholen kunnen kinderen en jongeren met een beperking onderwijs volgen op verschillende niveaus en met ondersteuning op maat. Zij bieden onderwijs aan kinderen/jongeren met een lichamelijke - of meervoudige beperking, een verstandelijke beperking, een chronische ziekte, een

Postadres

De Velst 1
1963KL Heemskerk
Nederland

Bezoekadres

De Velst 1
1963KL Heemskerk
Nederland

E-mail adres
info-onderwijs@heliomare.nl
Subnaam organisatie
Onderwijs
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Noord-Holland
  • Gemeente: Beverwijk
  • Plaats:
  • Provincie: Noord-Holland
  • Gemeente: Heemskerk
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3