Heliomare - nah polikliniek kind en jeugd

Thesaurus
(746) beroerte
(752) dagbehandeling
(17688) mensen met niet-aangeboren hersenletsel
(2438) poliklinieken
(2637) revalidatiecentra

De NAH polikliniek kind-jeugd van Heliomare is bedoeld voor kinderen en jongeren met hersenletsel die na ontslag uit ziekenhuis of revalidatie kliniek nog behandeling nodig hebben. Ook kinderen en jongeren waarbij aantoonbaar hersenletsel heeft plaatsgevonden, zonder dat opname in een ziekenhuis nodig is geweest kunnen via hun arts aangemeld worden

Postadres

De Velst 1
1963KL Heemskerk
Nederland

Bezoekadres

De Velst 1
1963KL Heemskerk
Nederland

E-mail adres
nahpoli@heliomare.nl
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Noord-Holland
  • Gemeente:
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3