Heliomare - nah polikliniek volwassenen

Thesaurus
(746) beroerte
(752) dagbehandeling
(17688) mensen met niet-aangeboren hersenletsel
(2438) poliklinieken
(2637) revalidatiecentra

De NAH-polikliniek van Heliomare Revalidatie is bedoeld voor thuiswonende patiënten met hersenletsel. De NAH-poli is zowel voor volwassenen als voor kinderen en jongeren. Ook als er geen sprake (meer) is van motorische gevolgen of wanneer de gevolgen, zoals op gebied van geheugen, concentratievermogen of emotioneel functioneren, ogenschijnlijk gering zijn.

Postadres

Relweg 51
1949EC Wijk aan Zee
Nederland

Bezoekadres

Relweg 51
1949EC Wijk aan Zee
Nederland

E-mail adres
nahpoli@heliomare.nl
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Noord-Holland
  • Gemeente:
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3