Heliomare Arbeidsintegratie Heerhugowaard

Thesaurus
(226) arbeidsmarkttoeleiding
(17763) jobcoaches

Arbeidstoeleiding Arbeidstoeleiding is het proces waarbij de cliënt (met een arbeidshandicap of –beperking) door een re-integratiedeskundige begeleid en bemiddeld wordt bij alle activiteiten die gericht zijn op het vinden en behouden van een duurzame, passende werkplek. Jobcoaching Jobcoaching wordt ingezet op het moment dat de

Postadres

Titanialaan 8
1702AZ Heerhugowaard
Nederland

Bezoekadres

Titanialaan 8
1702AZ Heerhugowaard
Nederland

E-mail adres
info-arbeidsintegratie@heliomare.nl
Subnaam organisatie
Arbeidsintegratie Heerhugowaard
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Noord-Holland
  • Gemeente:
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3