Heliomare Onderwijs - EMB

Thesaurus
(2051) mytylscholen
(3139) tyltylscholen
(3414) vso
(3711) zmlk-scholen

Binnen cluster 3 vallen mytyl-, tyltyl- en ZML-scholen (Zeer Moelijk Lerend) en scholen voor langdurig zieke kinderen. Heliomare onderwijs valt binnen dit cluster. Binnen Heliomare onderwijs is leerweg 3 een bijzondere afdeling. In deze leerweg zitten leerlingen met een meervoudige handicap, dat wil zeggen: leerlingen met een motorische- en een

Postadres

De Velst 1
1963KL Heemskerk
Nederland

Bezoekadres

De Velst 1
1963KL Heemskerk
Nederland

E-mail adres
info-onderwijs@heliomare.nl
Subnaam organisatie
Onderwijs - EMB
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Noord-Holland
  • Gemeente: Heemskerk
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3