Helios Solutions

Thesaurus
(5898) etnische groepen
(2232) opvoedingsondersteuning
(2532) psychosociale hulpverlening

Helios Solutions is een hulpverleningsbedrijf dat ambulante hulpverlening in de drie noordelijke provincies biedt. Helios Solutions biedt (ortho)pedagogische begeleiding en ondersteuning aan jonge kinderen, jeugdigen, gezinnen en individuele volwassenen die zich beperkt voelen in hun dagelijks leven. De begeleiding richt zich onder meer op pedagogische, psychosociale, gedragsmatige en psychische problemen

Postadres

Damsport 1
9728PP Groningen
Nederland

Bezoekadres

Damsport 1
9728PP Groningen
Nederland

E-mail adres
info@heliossolutions.nl
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Friesland
  • Gemeente:
  • Plaats:
  • Provincie: Groningen
  • Gemeente:
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3