Helpende Handen Twente Vereniging Gehandicaptenzorg van de Gereformeerde Gemeenten

Thesaurus
(379) belangenorganisaties
(1128) gereformeerd

Helpende Handen is de Vereniging Gehandicaptenzorg van de Gereformeerde Gemeenten. Zij behartigt de belangen van mensen met een handicap, hun ouders en andere (wettelijke) vertegenwoordigers. Met het doel het geestelijk en lichamelijk welzijn van deze mensen te bevorderen. De aktiviteiten bestaan uit belangenbehartiging, lotgenotencontact, voorlichting en ontmoetingen. De afdeling Twente

Postadres

Braakmansdijk 14
7462LV Rijssen
Nederland

Bezoekadres

Braakmansdijk 14
7462LV Rijssen
Nederland

E-mail adres
climtuin@kliksafe.nl
Subnaam organisatie
Vereniging Gehandicaptenzorg van de Gereformeerde Gemeenten
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Overijssel
  • Gemeente: Rijssen-Holten
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3