Hersenfabriek Zwolle

Thesaurus
(5025) concentratieproblemen
(3879) eeg
(13515) neurofeedback
(5615) stemmingsstoornissen

De Hersenfabriek geeft neurofeedback, een behandelmethode waarbij afwijkende hersengolven getraind worden om klachten te verminderen. De behandeling is gebaseerd op het gegeven dat bepaalde psychische klachten gepaard gaan met afwijkende hersengolven. Steeds meer onderzoeken laten zien dat klachten zoals concentratiestoornissen (ADHD) , stemmingswisselingen, hoofdpijn en moeheid ook te meten zijn

Postadres

Dokter Stolteweg 76
8025AZ Zwolle
Nederland

Bezoekadres

Dokter Stolteweg 76
8025AZ Zwolle
Nederland

E-mail adres
zwolle@hersenfabriek.nl
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Overijssel
  • Gemeente: Zwolle
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3