Hersenletselcentrum Noord-Nederland

Thesaurus
(1275) hersenletsel
(7634) hersenletselteams

Hersenletselcentrum Noord-Nederland is een samenwerkingsnetwerk. Ze streven ernaar dat niet-aangeboren hersenletsel (NAH) getroffenen en hun naasten de eigen regie van het leven weer oppakken en dat ze hun talenten benutten. Het Hersenletselcentrum Noord- Nederland zet hierbij zowel informele - als formele hulpbronnen op maat en op (aaneen)sluitende wijze in. Het

Postadres

Leonard Springerlaan 13
9727KB Groningen
Nederland

Bezoekadres

Leonard Springerlaan 13
9727KB Groningen
Nederland

E-mail adres
info@hersenletselnoordnederland.nl
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Drenthe
  • Gemeente:
  • Plaats:
  • Provincie: Friesland
  • Gemeente:
  • Plaats:
  • Provincie: Groningen
  • Gemeente:
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3