Hervormde gemeente Vriezenveen Stichting Reflection

Thesaurus
(58) activiteiten
(1535) jeugd
(1536) jeugdwelzijnswerk
(6324) kerkgenootschappen

Stichting Reflection behelst de afdeling jeugd- en jongeren werk van de Hervormde Gemeente Vriezenveen. Onder leiding van een Jeugdwerkcoördinator worden allerlei clubs en andere activiteiten georganiseerd.Het jongerenwerk bestaat uit drie categorieën, namelijk het gerichte, open en projectmatige jeugdwerk. Het gerichte jeugdwerk bestaat uit 6 clubs voor verschillende

Postadres

Krijgerstraat 57
7671XX Vriezenveen
Nederland

Bezoekadres

Krijgerstraat 57
7671XX Vriezenveen
Nederland

E-mail adres
reflection@home.nl
Subnaam organisatie
Stichting Reflection
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Overijssel
  • Gemeente: Twenterand
  • Plaats: Vriezenveen
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3