Hestia Veste

Thesaurus
(4901) apraxie
(280) autisme
(3874) downsyndroom
(6232) kinderdagcentra
(7667) niet-aangeboren hersenletsel
(2628) respijtzorg

Hestia Vesta biedt dagprogramma's die met name geschikt zijn voor kinderen vanaf 4 jaar die niet in een regulier schoolprogramma passen, een lage frustratiegrens hebben, kleine stapjes nemen of stil lijken te staan in hun ontwikkeling. Parallel aan de schooltijden en vakanties bieden zij intensieve begeleiding in zeer kleine groepen

Postadres

Buurtsteeg 3
3953LP Maarsbergen
Nederland

Bezoekadres

Buurtsteeg 3
3953LP Maarsbergen
Nederland

E-mail adres
info@hestiaveste.nl
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Utrecht
  • Gemeente: Utrechtse Heuvelrug
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
2