Het Baken RK basisschool

Thesaurus
(317) basisonderwijs
(2662) rooms-katholiek

Het Baken is een katholieke basisschool. Het katholieke aspect komt onder andere tot uiting tijdens specifieke godsdienstige activiteiten, zoals gezinsvieringen, de dagopening aan het begin van de dag en het werken met Trefwoord, de mothode voor godsdienstige en levensbeschouwelijke vorming. De school vindt het belangrijk, kinderen te stimuleren tolerant te

Postadres

Oudelandselaan 139
2652CJ Berkel en Rodenrijs
Nederland

Bezoekadres

Oudelandselaan 139
2652CJ Berkel en Rodenrijs
Nederland

E-mail adres
hetbaken@laurentiusstichting.nl
Subnaam organisatie
RK basisschool
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Zuid-Holland
  • Gemeente: Lansingerland
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3