Het Nederlandse Rode Kruis District Flevoland

Thesaurus
(915) EHBO
(4054) Rode Kruis
(460) bezoekwerk
(2172) ontmoeting
(3035) telefooncirkels

Het Nederlandse Rode Kruis staat dag en nacht paraat. De vrijwilligers helpen bij het evacueren van slachtoffers, bieden medische ondersteuning en doen er alles aan om kwetsbare mensen beter voor te bereiden op noodsituaties door bijvoorbeeld voorlichting over risico's in en om het huis of hoe te handelen tijdens extreme

Postadres

Wigstraat 15
8223EE Lelystad
Nederland

Bezoekadres

Wigstraat 15
8223EE Lelystad
Nederland

E-mail adres
flevoland@redcross.nl
Subnaam organisatie
District Flevoland
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Flevoland
  • Gemeente:
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3