Het Open Huis

Thesaurus
(27812) arbeidsmatige dagbesteding
(39447) kringloopwinkels
(1860) maaltijdvoorzieningen
(1864) maatschappelijk werk
(2993) taalcursussen

Het Open Huis is zowel een maatschappelijk centrum als een multiculturele kerk. In het maatschappelijk centrum kunnen bewoners van de wijk Schalkwijk terecht voor een kop koffie, de kledingwinkel, maatschappelijk inloopspreekuur, taallessen, open maaltijden en nog veel meer. Zo kunnen ze elkaar ontmoeten, maar ook aankloppen voor hulp als ze

Postadres

Professor Boumanstraat 1
2035AS Haarlem
Nederland

Bezoekadres

Professor Boumanstraat 1
2035AS Haarlem
Nederland

E-mail adres
info@hetopenhuishaarlem.nl
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Noord-Holland
  • Gemeente: Haarlem
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3