Het Roessingh Centrum voor revalidatie

Thesaurus
(746) beroerte
(634) chronisch zieken
(12367) dbc-zorgproducten
(1821) lichamelijk gehandicapten
(2412) pijnbestrijding
(2637) revalidatiecentra
(7684) revalidatietechniek

Het Roessingh is actief in revalidatiegeneeskundige behandeling en zorg, in revalidatiegerelateerd wetenschappelijk onderzoek en in commerciële revalidatiegerelateerde producten en diensten. Het Roessingh heeft behandelprogramma’s voor allerlei diagnosegroepen: van licht tot zwaar, zichtbaar en onzichtbaar. Zowel volwassenen als kinderen kunnen in Het Roessingh klinisch en poliklinisch behandeld worden.

Postadres

Roessinghsbleekweg 33
7522AH Enschede
Nederland

Bezoekadres

Roessinghsbleekweg 33
7522AH Enschede
Nederland

E-mail adres
info@roessingh.nl
Subnaam organisatie
Centrum voor revalidatie
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Overijssel
  • Gemeente: Enschede
  • Plaats: Enschede
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3