Het VlinderHuys

Thesaurus
(743) cursussen
(908) eenzaamheid
(18490) eenzaamheidsbestrijding
(1928) meditatie
(5940) ontspanning
(6539) spiritualiteit
(4842) workshops

Stichting het VlinderHuys wil sociale en spirituele bewustwording over het leven bevorderen en mensen daarin inspireren en bekrachtigen op emotioneel, spiritueel, mentaal en fysiek niveau. Stichting het VlinderHuys heeft de intentie om mensen een plek te bieden waarin mensen verenigd zijn in het onderzoeken van de verbinding tussen mens, aarde

Postadres

Barchman Wuytierslaan 51
3819AB Amersfoort
Nederland

Bezoekadres

Barchman Wuytierslaan 51
3819AB Amersfoort
Nederland

E-mail adres
info@hetvlinderhuys.nl
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Utrecht
  • Gemeente: Amersfoort
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3