Hoeksch Lyceum scholengemeenschap

Thesaurus
(1252) havo
(2703) scholengemeenschappen
(19150) theoretische leerweg
(3423) vwo

Het Hoeksch Lyceum is een brede scholengemeenschap voor Gymnasium, Atheneum, Havo, en Mavo. Het Hoeksch Lyceum telt ongeveer duizendvijftig leerlingen. Hun visie is het bieden van een stevig fundament voor persoonlijke, sociale en intellectuele groei aan de leerlingen, zodat zij zich kunnen ontwikkelen tot evenwichtige en verantwoordelijke jonge mensen die

Postadres

Hoefsmid 1
3263CC Oud-Beijerland
Nederland

Bezoekadres

Hoefsmid 1
3263CC Oud-Beijerland
Nederland

E-mail adres
info@hoekschlyceum.nl
Subnaam organisatie
scholengemeenschap
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Zuid-Holland
  • Gemeente: Hoeksche Waard
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3