Hoeve IJzerenbosch

Thesaurus
(7942) arbeidsbeperkten
(753) dagbesteding
(1073) gedragsstoornissen
(2628) respijtzorg
(15538) verstandelijke beperkingen
(6555) zorgboerderijen

Hoeve IJzerenbosch heeft een pensionstal te Susteren. Ze beschikken over boxen, een buitenbak en 10 hectare weiland. Er is dagbesteding voor mensen met een verstandelijke beperking, mensen met gedragsproblemen, mensen met een psychiatrisch ziektebeeld, mensen die niet in aanmerking komen voor betaalde arbeid en mensen die (redelijk) zelfstandig en in

Postadres

Aardenweg 31
6114AN Susteren
Nederland

Bezoekadres

Aardenweg 31
6114AN Susteren
Nederland

E-mail adres
info@ijzerenbosch.nl
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Limburg
  • Gemeente: Echt-Susteren
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3