Hogeschool van Rotterdam PowerPlatform

Thesaurus
(634) chronisch zieken
(12450) coaching
(2956) studenten
(3302) visueel gehandicapten

Wie meer informatie wil over studeren met een functiebeperking of wil kennismaken met studenten van de hogeschool die een functiebeperking hebben, kan terecht bij het PowerPlatform. Dit is een platform voor studenten met een beperking en/of chronische ziekte. Voorbeelden hiervan zijn: dyslexie, faalangst, concentratieproblemen, psychische - of vermoeidheidsklachten, depressie, AD(H)D.

Postadres

Museumpark 40
3015CX Rotterdam
Nederland

Bezoekadres

Museumpark 40
3015CX Rotterdam
Nederland

E-mail adres
powerplatform@hr.nl
Subnaam organisatie
PowerPlatform
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Zuid-Holland
  • Gemeente: Rotterdam
  • Plaats: Rotterdam
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3