Home-Start Apeldoorn

Thesaurus
(11980) Home-Start
(1157) gezinsbegeleiding
(2628) respijtzorg
(1356) vrijwillige hulpdiensten

Home-Start ondersteunt ouders bij de opvoeding van hun kinderen. Ervaren en getrainde vrijwilligers bieden ondersteuning, praktische hulp en vriendschap aan ouders met ten minste één kind tot zeven jaar. De gezinnen geven zélf aan op welke gebieden zij steun wensen: hun vragen staan centraal. Home-Start wil met het programma het

Postadres

Vosselmanstraat 300
7311VV Apeldoorn
Nederland

Bezoekadres

Vosselmanstraat 300
7311VV Apeldoorn
Nederland

E-mail adres
home-start.landelijksteunpunt@humanitas.nl
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Gelderland
  • Gemeente: Apeldoorn
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3