Home-Start B.A.R.

Thesaurus
(11980) Home-Start

Home-Start is een programma voor opvoedingsondersteuning. Ervaren en getrainde vrijwilligers bieden ondersteuning, praktische hulp en vriendschap aan ouders met jonge kinderen. Naast het geven van ondersteuning aan ouders vervult Home-Start ook een rol in de signalering en doorverwijzing naar andere diensten, voorzieningen of hulp. Home-Start wordt kosteloos

Postadres

Kruidentuin 8
2991RK Barendrecht
Nederland

Bezoekadres

Kruidentuin 8
2991RK Barendrecht
Nederland

E-mail adres
home.start.BAR@cjgrijnmond.nl
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Zuid-Holland
  • Gemeente: Albrandswaard
  • Plaats:
  • Provincie: Zuid-Holland
  • Gemeente: Barendrecht
  • Plaats:
  • Provincie: Zuid-Holland
  • Gemeente: Ridderkerk
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3