Home-Start Rotterdam Noord Stichting Humanitas

Thesaurus
(11980) Home-Start

Home-Start is een programma voor opvoedingsondersteuning. Ervaren en getrainde vrijwilligers bieden ondersteuning, praktische hulp en vriendschap aan ouders met jonge kinderen tot en met zes jaar. Naast het geven van ondersteuning aan ouders vervult Home-Start ook een rol in de signalering en doorverwijzing naar andere diensten, voorzieningen of hulp. Door

Postadres

Eudokiaplein 32
3037BT Rotterdam
Nederland

Bezoekadres

Eudokiaplein 32
3037BT Rotterdam
Nederland

E-mail adres
evanlith@stichtinghumanitas.nl
Subnaam organisatie
Stichting Humanitas
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Zuid-Holland
  • Gemeente: Rotterdam
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3