Horizon Educatief Centrum

Thesaurus
(19373) leer-werktrajecten
(17794) re-integratietrajecten
(2705) scholing
(3478) werkgelegenheidsprojecten

Binnen het Educatief Centrum worden jongeren klaargestoomd voor een passende plek op de arbeidsmarkt. Jongeren vanaf 15,5 jaar kunnen terecht binnen deze school, zij hebben hiervoor wel een toelaatbaarheidsverklaring nodig. Er zijn twee interne stagebedrijven aanwezig waarin samen met de jongere aan de ontwikkeling van de werknemersvaardigheden

Postadres

Schiemond 8
3029NP Rotterdam
Nederland

Bezoekadres

Schiemond 8
3029NP Rotterdam
Nederland

E-mail adres
educatiefcentrum@horizon.eu
Subnaam organisatie
Educatief Centrum
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Zuid-Holland
  • Gemeente:
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3