Hospice ’t Huis aan de Vecht

Thesaurus
(472) bijna-thuishuizen
(8891) hospices
(37030) palliatieve behandelingen
(2923) stervensbegeleiding

Veel mensen willen thuis of in een huiselijke omgeving sterven, maar door omstandigheden is dat soms niet mogelijk. In de regio Hardenberg wordt door verschillende zorgaanbieders terminale zorg geboden, thuis of in een instelling. Hospice 't Huis aan de Vecht probeert zoveel mogelijk een thuissituatie na te streven, bijna zoals

Postadres

Jan van Arkelstraat 15
7772AN Hardenberg
Nederland

Bezoekadres

Jan van Arkelstraat 15
7772AN Hardenberg
Nederland

E-mail adres
info@hospicehardenberg.nl
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Overijssel
  • Gemeente: Hardenberg
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3