Hospice Lansingerland

Thesaurus
(8891) hospices

Hospice Lansingerland biedt mensen in de laatste levensfase en hun naasten de mogelijkheid het leven af te sluiten. Iedereen is welkom in Hospice Lansingerland, ongeacht levensovertuiging, afkomst, cultuur of financiële situatie. Een verblijf in het hospice is bestemd voor alle mensen die naar het oordeel van de behandelend arts nog

Postadres

Burgemeester van Oostenweg 10
2661HN Bergschenhoek
Nederland

Bezoekadres

Burgemeester van Oostenweg 10
2661HN Bergschenhoek
Nederland

E-mail adres
coordinator@hospicelansingerland.nl
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Zuid-Holland
  • Gemeente: Lansingerland
  • Plaats:
  • Provincie: Zuid-Holland
  • Gemeente: Rotterdam
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3