Huifkarbedrijf de Noorse Fjord

Thesaurus
(21020) aangepaste sporten
(7409) maneges
(5940) ontspanning
(7221) paardrijden

Huifkarbedrijf de Noorse Fjord biedt rondritten, bruidsvervoer en evenementenvervoer in huifkarren. De Noorse Fjord biedt daarnaast huifbed ritten voor mensen met een lichamelijke en/of een verstandelijke beperking. De deelnemers met een lichamelijk en/of verstandelijke beperking kunnen ontspannen liggen in het huifbed om zo de warmte en de beweging van de

Postadres

Van de Sande Bakhuyzenstraat 4
1223CW Hilversum
Nederland

Bezoekadres

Van de Sande Bakhuyzenstraat 4
1223CW Hilversum
Nederland

E-mail adres
info@denoorsefjord.com
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Noord-Holland
  • Gemeente: Hilversum
  • Plaats: Hilversum
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3