Huisartspraktijk Stronkhorst

Thesaurus
(1333) huisartsen
(1335) huisartsenpraktijken

De integratieve huisartsenpraktijk Stronkhorst verenigt de reguliere geneeskunst met de complementaire geneeskunst. Een holistische benadering met kennis van de natuurgeneeskunde, traditionele Chinese geneeskunde, orthomoleculaire geneeskunde en homeopathie. Waarbij veel aandacht is voor leefstijl en voeding. De praktijk is dagelijks geopend van 08:00 17:00 uur. Bij spoedgevallen overdag:

Postadres

Koninginneweg 107
2012GM Haarlem
Nederland

Bezoekadres

Koninginneweg 107
2012GM Haarlem
Nederland

E-mail adres
assistent@huisartsstronkhorst.nl
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Noord-Holland
  • Gemeente: Haarlem
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3