Huisarts Baggerman & Harderwijk

Thesaurus
(1333) huisartsen

Deze praktijk bestaat uit de huisartsen Baggerman en Harderwijk. Zij zijn samen met huisartsenpraktijk Overbeeke, apotheek Blijdorp, 010-fysio, STAR artsenlaboratoria, logopedie Blijdorp, Kolibrie psychotherapie, 010-haptotherapie en 2-be-eat voedingsadvies gevestigd in het gezondheidscentrum Gezond Blijdorp. Zij zijn beschikbaar voor de wijken Blijdorp en Bergpolder. De praktijk is geopend

Postadres

Stadhoudersplein 37
3039ER Rotterdam
Nederland

Bezoekadres

Stadhoudersplein 37
3039ER Rotterdam
Nederland

E-mail adres
benhassistenten@gezondblijdorp.nl
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Zuid-Holland
  • Gemeente: Rotterdam
  • Plaats: Rotterdam
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3