Huisarts dhr. D. Siccama Huisartsen Portland

Thesaurus
(1333) huisartsen
(1335) huisartsenpraktijken

Huisartsen Portland is een samenwerkingsverband van de praktijken van L.M.A. Haaitsma, J.B.M. Rijkels-Otters, D. Siccama en B.W.V. Schouten. Het samenwerkingsverband houdt in dat meerdere huisartsen samen één pand betrekken om zo de aangeboden diensten te kunnen uitbreiden en verbeteren. De vier huisartsen delen de voordeur, maar hebben

Postadres

Langstraat 10
3162WC Rhoon
Nederland

Bezoekadres

Langstraat 10
3162WC Rhoon
Nederland

Subnaam organisatie
Huisartsen Portland
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Zuid-Holland
  • Gemeente: Albrandswaard
  • Plaats:
  • Provincie: Zuid-Holland
  • Gemeente: Barendrecht
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
2