Huisartsenpraktijk Bender

Thesaurus
(1333) huisartsen
(1335) huisartsenpraktijken
(7909) spreekuren

De huisartsenpraktijk Bender maakt deel uit van de locatie samenwerking Huisartsen Onder Eén Dak Overschie: HOED Overschie. De praktijk richt zich op huisartsgeneeskundige zorg ín Overschie (postcode 3040 t/m 3049). In Overschie wordt samengewerkt met Huisartsengroep Overschie, de twee apotheken van Overschie. De praktijk is NHG geaccrediteerd en door Achmea

Postadres

Burgemeester Baumannlaan 190
3042AJ Rotterdam
Nederland

Bezoekadres

Burgemeester Baumannlaan 190
3042AJ Rotterdam
Nederland

E-mail adres
huisartsbender@planet.nl
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Zuid-Holland
  • Gemeente: Rotterdam
  • Plaats: Rotterdam
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3