Huisartsenpraktijk Boer, Heins en Grotenhuis

Thesaurus
(1333) huisartsen
(1335) huisartsenpraktijken

Binnen het grote gezondheidscentrum in Krimpen aan den IJssel zijn zij een kleinschalige huisartsenpraktijk met een hechte groep van medewerkers die staan voor hoogwaardige zorg met een betrokken en persoonlijk contact. Voor informatie over aanwezigheid en spreekuur van de praktijkmedewerkers: raadpleeg de genoemde website. Als patiƫnt kan men hierop ook

Postadres

Groenendaal 1
2922CJ Krimpen aan den IJssel
Nederland

Bezoekadres

Groenendaal 1
2922CJ Krimpen aan den IJssel
Nederland

E-mail adres
huisartsennoord@gckrimpen.nl
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Zuid-Holland
  • Gemeente: Krimpen aan den IJssel
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3