Huisartsenpraktijk Van Wincoop

Thesaurus
(1333) huisartsen
(1335) huisartsenpraktijken
(12170) praktijkondersteuners

Huisartsenpraktijk Van Wincoop biedt hulp bij vragen omtrent ziekte en gezondheid. Huisartsenpraktijk Van Wincoop is opleidingspraktijk voor de Huisartsenopleiding in Utrecht/Zeist. Naast huisarts Chris van Wincoop werkt daarom ook een huisarts in opleiding in de praktijk. Tevens werkzaam in de praktijk is arts ouderenzorg Carla Sandkuijl, praktijkverpleegkundige Desirée Kole en

Postadres

Beethovenlaan 1
3603CH Maarssen
Nederland

Bezoekadres

Beethovenlaan 1
3603CH Maarssen
Nederland

E-mail adres
info@mijnhuisarts.info
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Utrecht
  • Gemeente: Stichtse Vecht
  • Plaats: Maarssen
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3