Huisartsenpraktijk Hobma Cals Machielsen Sittard

Thesaurus
(1172) gezondheidscentra
(1333) huisartsen
(1335) huisartsenpraktijken
(12170) praktijkondersteuners
(18300) praktijkondersteuning
(2528) psychologen

Huisartsenpraktijk Hobma Cals Machielsen is gevestigd op de eerste etage van het Medisch Centrum Kleine Steeg te Sittard. De praktijk biedt huisartsenzorg voor iedereen, met ruime openingstijden en snelle toegankelijkheid voor patiƫnten uit Sittard. Er is bijzondere aandacht voor (jonge) gezinnen, ouderen en (top)sporters. Aan deze praktijk zijn ook praktijkondersteuners

Postadres

Kleine Steeg 7
6131KJ Sittard
Nederland

Bezoekadres

Kleine Steeg 7
6131KJ Sittard
Nederland

Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Limburg
  • Gemeente: Sittard-Geleen
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
2