Huisartsenpraktijk Peters

Thesaurus
(194) antroposofie
(1333) huisartsen
(1335) huisartsenpraktijken

Huisartspraktijk Peters is gevestigd in Haarlem. Zij staan voor mensgerichte zorg, duidelijke communicatie en wederzijds vertrouwen. De praktijk is onderdeel van het Therapeuticum Haarlem. Naast huisartsenzorg bevindt zich hier ook fysiotherapie, kunstzinnige therapie, euritmietherapie, ouder en kind zorg, diëtiste en psychologen. De ideeën en werkwijze ontlenen zij aan de antroposofie.

Postadres

Prinsen Bolwerk 3
2011MA Haarlem
Nederland

Bezoekadres

Prinsen Bolwerk 3
2011MA Haarlem
Nederland

E-mail adres
assistenten_bolwerk@hotmail.com
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Noord-Holland
  • Gemeente: Haarlem
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3