Huisartsenpraktijk St. Martinus huisarts M. Brass

Thesaurus
(1333) huisartsen
(8494) praktijkverpleegkundigen

Huisartsenpraktijk St. Martinus is een huisartsenpraktijk met een huisarts (M.M.J.M. Brassé) en een team van tien ondersteuners. Zij bieden continue, integrale en moderne huisartsenzorg in al haar facetten. Zij bieden acute huisartsenzorg en alle chronische zorgstraten (DM, COPD, astma, cardio-vasculair, ouderenzorg). Voor de 24-uurs zorg aangesloten bij de Meditta spoedpost

Postadres

Beukenlaan 3
6063DA Vlodrop
Nederland

Bezoekadres

Beukenlaan 3
6063DA Vlodrop
Nederland

E-mail adres
assistentebrasse@ezorg.nl
Subnaam organisatie
huisarts M. Brassé
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Limburg
  • Gemeente: Roerdalen
  • Plaats: Vlodrop
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3