Huisartsenpraktijk Vloedbeld&Kikkert

Thesaurus
(634) chronisch zieken
(15162) eerstelijns-ggz
(1333) huisartsen
(1335) huisartsenpraktijken
(12170) praktijkondersteuners
(18300) praktijkondersteuning

Zorg dichtbij huis, laagdrempeligheid en patiëntvriendelijkheid staan bij huisartsenprakijkt Vloedbeld&Kikkert centraal. Patiënten kunnen hier ook online een aantal zaken regelen zoals een afspraak maken, herhaalrecepten aanvragen, online inschrijven en online de gegevens wijzigen d.m.v Mijngezondheid.net. Een afspraak maken voor het spreekuur of telefonisch spreekuur van de huisarts,

Postadres

Eikenlaan 7
7642GA Wierden
Nederland

Bezoekadres

Eikenlaan 7
7642GA Wierden
Nederland

E-mail adres
praktijk@vloedbeldkikkert.nl
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Overijssel
  • Gemeente: Wierden
  • Plaats: Wierden
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3